Gül

       Yoga eğitmeni Gül, aynı zamanda ayurvedik beslenme danışmanı ve görsel sanatlar eğitmenidir.       Bedensel hareketlere olan tutkusu onu yoga ile buluşturmuş ve hareketin tek başına etkisini yetersiz olduğunu düşünerek, tamamlayıcı alan olarak ayurvedaya yönelmiş ve bütünü tamamlamayı hedeflemiştir. Ayurveda eğitimi sonrası sanat eğitiminin getirdiği farkındalıkla yeni açılımlara doğru yol almaktadır.       Kararlılık, disiplin ve sürdürülebilirlik ilkesi ile ayurveda, yoga ve  sanatın beslendiği kaynağın aynı yere çıkışıyla insanın biyolojisinin muhteşem yapısından çok etkilenmiş ve tutkuyla bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.       Sanat eğitiminde önemsediği beş duyu organın zamanın her anında aktif olma halinin, aslında insan olma hali olduğu kanaatiyle bedenin hareketinin ve beslenmenin tüm duyuları en yüksek mertebeye taşıdığını kendi disipliniyle deneyimlemiştir.        Halen Bodrum’da yaşayan Gül, kişisel danışmanlık hizmetleri ile beraber, ayurveda ve yoga workshopları düzenleyerek eğitim vermeye devam etmektedir.

Eğitimler
200

saat - Yoga Eğitim

Hat ha Yoga, Yin Yoga, Ashtanga Yoga Eğitimi

200

saat - Ayurveda Eğitim

Ayurveda (yaşam bilimi) Vücudun 3 bileşeninin enerji perspektifi ve beslenme biçimi.

100

saat - Yoga Anatomi Eğitimi

Yoga pozları, hareketleri ve nefes teknikleri üzerine anatomik eğitim.

4

yıl - Sanat Eğitimi

Görsel Sanatlar Eğitim Fakültesi

Ekibimiz

ico-trainer

Her şey mümkündür.

Gül

Yoga & Ayurveda

Yoga&Sanat Eğitmeni, Ayurvedik Rehber.

Necla

Planlama & Organizasyon

Planlama sorumlusu, organizasyon ve yürütme.

Aziz

İletişim & Görsel

Kurucu Ortak, Web sayfası, iletişim, görsel sorumlusu.

Fatih

Medya & İletişim

Medya, iletişim, basın-yayın sorumlusu.

YogaVizyon

ile

Bütünsel Sağlık

“Doğanın yolu, eksik olanı düzeltmek için fazla olanı almaktır.”

Doğa ile barışık, bütünsel bir yaklaşıma inanıyoruz ve bu doğrultuda Yoga ve Ayurvedanın birbirini tamamladığı bir öğretiyi benimsiyoruz. Tüm programlarımız, sizlerin gerçek hayatta ihtiyaç duyduğu gerçek çözümler ve uygulanabilirlik esas alınarak hazırlanmıştır.

Ayurvedik yaklaşım ile beden tipinizin tespitinden başlayarak, gündelik hayatınızda yaşadığınız problemleri beslenme-fiziksel pratikler-yaşam tarzı yönlendirmeleri ile çözmeyi hedefliyoruz. Birimden bütüne, bütünden birime.

#Yoga #Meditasyon #Pranayama #Ayurveda #Sağlıklı Beslenme #İnziva #Kamp #Mutfak Sırları #Evdeki Eczane #Bitkiler #Sanat #Doğa #Denge #Dönüşüm #Tasarım